Laureaci konkursu „Lecą boćki”

Spośród prac opublikowanych w trakcie trwania konkursu w mediach społecznościowych z #bocianypl i #energa, zgodnie z regulaminem jury konkursu nagrodziło:

1. Prace indywidualne opublikowane przez:

  • Katarzyna Olszewska, Klaudia, lat 7, Przasnysz
  • Karolina Mos, Igor lat 6, Prochowice
  • Agata Lech, Karolina lat 7, Krasocin
  • Aleksandra Maciaszek, Oliwia lat 7, Karlino
  • Aneta Bober, Marcel lat 8, Lipnik
  • Angelika Marcin Serafin, Sofie lat 6, Sobków
  • Anna Kaim, Kacper lat 6, Niegowa
  • Anna Kos, Sławomir lat 7 i Alicja lat 4, Podegrodzie
  • Anna Kurkowska, Lena lat 7, Mstów
  • Bożena Łukaszewska Pęcak, Julia lat 9, Kopytowa
  • Cecylia Dreja, Marta lat 8, Sośnicowice
  • Danuta Gałecka, Alicja lat, Karlino
  • Anita Wojciechowska-Chrabąszcz, Nadia lat 9, Skiby
  • Dominika Witkowska, Julian lat 8, Charbice Górne
  • Dorota Fabian, Franek lat 4, Kraków
  • Dorota Wirkus, Wojtek lat 7, Chojnice
  • Edyta Chmura, Jan lat 8, Sandomierz
  • Eulalia Kłos, Tymoteusz lat 9, Bargły
  • Ewelina Stryjewska, Natalia lat 6, Różan
  • Ewelina Szczerba, Hania lat 8, Żarów
  • Iwona Świętek, Emma lat 9, Bochnia
  • Iwona Żółtowska, Maja lat 7, Naruszewo
  • Jolanta Demel, Oliwka lat 7, Skoczów
  • Justyna Kaczmarczyk, Maja lat 3 i Ania lat 6, Gietrzwałd
  • Kamila Andrzejewska, Zuzanna lat 5, Sędziejowice
  • Katarzyna Wyszecka, Zuzia lat 10, Jutrosin
  • Lucyna Wiśniewska, Marysia lat 9, Koszanowo
  • Justyna Zalewska, Asia lat 7, Suchożebry
  • Magdalena Klimek, Aleksandra lat 7 i Sebastian lat 8, Świdnica
  • Magdalena Marczak, Zuzia lat 7, Bisztynek
  • Marta Tetera, Hanna lat 9, Gościno
  • Marta Jankowska, Faustyna lat 7, Wola Droszewska
  • Marta Walczak, Krzysztof lat 8, Ostrów Wielkopolski
  • Marta Szydlik, Maciej lat 5, Mława
  • Milena Zalewska, Krzysztof lat 6 i Arkadiusz lat 7, Sierpc
  • Monika Chłopicka, Filip lat 7, Kutno
  • Monika Karlińska, maja lat 6, Łopuszno
  • Monika Ksok, Nina lat 6, Siepraw
  • Natalia Łacny, Kuba lat 8, Glisne
  • Olga Maleszewska, Gabrysia lat 10, Budy Kupientyńskie
  • Rafał Herta, Magda lat 8, Bolszewo
  • Reznik, Alina lat 5, Kielce
  • Sylwia Kaliszuk, Milena lat 6, Drelów
  • Sylwia Mocydlarz, Marysia lat 7, Koźmin Wielkopolski
  • Żaneta Zaworska, Mateusz lat 8, Linia
  • Agnieszka Kalinowska, Marysia lat 6, Prochowice
  • Jakub Banasiuk, Łucja lat 9 i Maria lat 5
  • Małgorzata Wątor, Leon lat 9, Mogilany
  • Sara Jurkiewicz, Laura lat 8, Wrocław
  • Magdalena Głowacka

2. Prace dzieci z przedszkoli:

  • Przedszkole Publiczne Nr 33 „Karolinka” w Opolu
  • Przedszkole Publiczne nr 3, Głogówku
  • Niepubliczne Przedszkole Zielony Zakątek, Bojano
  • Przedszkole Niepubliczne „Junior”, Kąty Wrocławskie
  • Przedszkole „Radosna iskierka” w Pruszczu Gdańskim
  • Sówki – mądre główki z Oddziału Przedszkolnego w Podegrodziu
  • Przedszkole Specjalne dla Dzieci z Autyzmem w Gorzowie Wielkopolskim
  • Publiczne Przedszkole Nr 6 „Mały Europejczyk”
  • Przedszkole Bajkowy Dom w Olsztynie
  • Przedszkole Publiczne „Domowe Przedszkole” w Krakowie
  • Niepubliczne Przedszkole Pinokio w Rzeszowie
  • Społeczne Przedszkole Rodzinne w Czaszynie
  • Przedszkole Niepubliczne „Tęczowe Przedszkole” w Tczewie
  • Przedszkole Publiczne nr 3 im. Karlika i Karolinki w Gogolinie
  • Publiczne Przedszkole w Łęgu Tarnowskim
  • Samorządowe Przedszkole w Oleszycach
  • Przedszkole nr 14 im. Czytelników Życia Przemyskiego w Przemyślu
  • Przedszkole Samorządowe w Wińsku
  • Zespół Oświatowy w Żelkowie-Kolonii
  • Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Bambino w Grudziądzu

2. Prace dzieci ze szkół

  • Szkoła Podstawowa w Kuklinowie
  • Szkoła Podstawowa w Płoszowie
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole przy NSP w Pocierzynie
  • Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi im. Korczaka w Rudzie Bugaj
  • Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szonowie
  • Szkoła Podstawowa im. Biskupa Jana Ozgi w Woli Raniżowskiej
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej
  • Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Brańsku
  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Poli Maciejowskiej w Bytomiu
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie
  • Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Garnku
  • Szkoła Podstawowa nr 20 w Jaworznie
  • Szkoła Podstawowa im. Obrońców Góry Chełmskiej w Leśnicy
  • Szkoła Podstawowa w Nawsiu
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sycowie
  • Szkoła Podstawowa w Świbie
  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Borysa w Witkowie
  • Szkoła Podstawowa nr 8 w Zielonej Górze
  • ZSO im. Edwarda Szylki w Ożarowie
  • Szkoła Podstawowa w Pierśćcu