Wyniki III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Bociany

Przedstawiamy wyniki konkursu fotograficznego „Bociany”. Prace konkursowe można było zgłaszać w trzech kategoriach: Bocian biały, Bocian w akcji oraz Gniazdo bocianie. W każdej z trzech kategorii Konkursu nagrodą główną jest zestaw gadżetów o wartości nie mniejszej niż 500 zł netto.

W każdej z trzech kategorii wyróżnionych zostało dodatkowo 5 prac. Twórcy wyróżnionych prac nagrodzeni zostają gadżetami o wartości nie mniejszej niż 100 zł netto.

Nagrodzeni:
I miejsce w kategorii Gniazdo bocianie – Aleksandra Durdyń
I miejsce w kategorii Bocian w akcji – Paweł Wrona
I miejsce w kategorii Bocian biały – Adam Falkowski

 

Wyróżnieni:
Kategoria: Gniazdo bocianie
Kategoria: Bocian w Akcji
Kategoria:Bocian biały
 

 

Konkurs organizowany jest w ramach projektu „bociany.pl”. Organizatorem konkursu fotograficznego „Bociany” jest Fundacja Przyrodnicza PRO NATURA. Sponsorem Konkursu jest GRUPA ENERGA. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom i osobom wyróżnionym! Dziękujemy wszystkim , którzy przesłali swoje prace na konkurs.

Jury konkursu:

Krzysztof Konieczny – przyrodnik, ornitolog związany z Fundacją Przyrodniczą „pro Natura”. Autor i współautor wielu projektów z zakresu ochrony gatunków i siedlisk.

Adam Guziak – realizujący przez ponad 20 lat projekty z zakresu ochrony przyrody, obsługujący bazę gniazd bociana białego.

Magdalena Berezowska-Niedźwiedź – koordynator projektu, od kilku lat podejmuje interwencje na rzecz bocianów.

 

Dodaj komentarz