Dzień Bociana w Zespole Placówek Specjalnych w Legnicy

W czwartek w Zespole Placówek Specjalnych w Legnicy odbyły się uroczyste obchody bocianiego święta. Byli goście z Fundacji EduSilesia, która wspiera przyrodnicze działania szkoły, prezentacje, warsztaty plastyczne, a na koniec podano bociani tort. Jak podkreślają nauczycielki :„Pomysł realizacji tak ważnego zadania – Obchody Dnia Bociana spotkał się zainteresowaniem i uznaniem wśród naszych uczniów. Mamy nadzieję, że z każdym rokiem będzie nam przybywać młodych ekologów, a Obchody Dnia Bociana wejdą na stałe do tradycji naszej szkoły.” My też mamy taką nadzieję.
Wszystkim uczniom i nauczycielom Zespołu Placówek Specjalnych z Legnicy zaangażowanym w bocianie działania, a także Fundacji EduSilesia dziękujemy i gratulujemy. 
A Wy jak świętujecie? Piszcie do nas i przesyłajcie zdjęcia, które bardzo chętnie opublikujemy.

Dodaj komentarz